Események

Tájékoztató a leendő elsősök szülei számára:
február 21. 17 óra
Szóbeli felvételi a gimnáziumba:
február 22. 15 óra
Szóbeli pótfelvételi a gimnáziumba:
március 1. 15 óra
Leendő első osztályosok meghallgatása:
március 5-6. 14:30-17:30 óra
Tájékoztató az etika, ill. hit-és erkölcstan oktatásáról:
március 6. 16:30-17:30
Fogadóóra a felső tagozaton:
március 6. 17 óra
Társas éneklési verseny:
március 7.
Iskolánkban szabadnap:
március 10.
Ünnepi megemlékezés:
március 14.

Iskolanyitogató

iskolanyitogato 2017

Iskolai étkezés

Iskolai közösségi szolgálat

Szépkiejtési és olvasóverseny:

szepkiejtesi 00005Iskolánk novemberben 25. alkalommal rendezte meg területi és megyei szépkiejtési és olvasóversenyét. Az idén különösképpen méltó módon ünnepelhettük az évtizedek óta népszerű, színvonalas vetélkedő negyed százados évfordulóját, mert közel nyolcvan gyermek nevezése érkezett be a négy területről (Bicske és környéke, Mór és környéke, Sárbogárd és környéke, Székesfehérvár és környéke). Szeretettel várjuk jövőre is a megyében szépen beszélő és olvasó gyermekeket.

Képek

 

A területi fordulókról tovább jutó 3-3 harmadik és negyedik osztályos gyermek (összesen 24) mérhette össze tudását, felkészültségét a megyei versenyen. Jó hangulatban, elégedetten mentek haza vendégeink. Köszönjük azoknak a kollégáknak, akik a verseny szervezését segítették, és lebonyolításának zavartalanságát biztosították: Polgár Zoltánné, Koós Erika, Geda Judit, Bangó Éva, továbbá a verseny szervezője, Szekeres Ágnes.

Helyezettek:

Székesfehérvár és környéke:

3.osztály:

       I.Szoboszlai Ambrus (Kodály Zoltán Ált. Iskola)

      II.Képli Dávid (Teleki Blanka gimnázium Sziget Utcai Tagintézménye) 

     III.Szőke Bálint (Pusztaszabolcs: József Attila Ált. Iskola)

4.osztály:

       I.Zeller Adrienn (Széna téri Ált. Iskola)

      II.Machata Noel (Iszkaszentgyörgyi Ált. Iskola)

     III.Füredi Barnabás (Munkácsy Mihály Ált. Iskola)

 

Megyei forduló:

3.osztály:

     I.Szőke Bálint (Pusztaszabolcs: József Attila Ált. Iskola)

    II.Hatvani Melani (Bakonycsernyei Ált. Iskola)

   III.Varga Imola (Csákvári Ált. Iskola)

4.osztály:

     I.Kovács Helga (Bakonycsernyei ált. Iskola)

    II.Lődi Elizabet  (Mór: Radnóti Ált. Iskola)

   III.Zeller Adrienn

E-napló

Alapítvány

Kérjük, támogassák iskolánk alapítványát!

Az alapítvány adószáma:
 
19095279-1-07
 
Az alapítvány számlaszáma:

10200232-29373752

Ezekkel az adományokkal Önök is segíteni tudják diákjaink tanulmányi versenyeken és  kórusfesztiválokon való részvételét; oktatási eszközök, bútorok vásárlását; erdei iskolák és nyári táborok szervezését. 

Határtalanul

hatartalanul

szfvar logo

Tehetségpont

 

.