Szülő-tanár bál:
február 16.
Játszóház a leendő első osztályosoknak:
február 20. 17 óra
Szóbeli felvételi a 9. osztályba:
február 21. 15 óra
Ifjúsági hangverseny:
február 25. 13:30
Meghallgatás az ének-zene és a dráma tagozatra jelentkezőknek:
március 4-5. 14:30-17:30
Fogadóóra a felső tagozaton:
március 5. 17 óra
Társaséneklési verseny:
március 6.
Szóbeli pótfelvételi a 9. osztályba:
március 7. 15 óra

Szalagavató a tizenkettedik osztályban

szalagavato 2

Pénteken, december 1-jén a Művészetek Háza színháztermében tartotta szalagavató ünnepségét iskolánk végzős osztálya. Hagyományosan keringővel kezdődött az este, majd különféle műsorszámokkal léptek színre a végzős diákok. A ünnepi est folyamán kórusművek csendültek fel, Szabó Lőrinc egy verse hangzott el, Kodály Zoltán Háry Jánosából az intermezzót táncolták el a gimnazista fiúk és kalotaszegi népzenét hallhatott a közönség a „Tóth trió” (a gimnáziumunkba járó Tóth testvérek) előadásában. A műsor elmaradhatatlan részeként tekinthették meg a meghívottak a négy év kórusútjait, kirándulásait és a diákélet mindennapjait bemutató fénykép-összeállítást. Az osztályfőnök, Szabóné Csörnyi Rita egy saját készítésű képes mese vetítésével kedveskedett diákjainak. Az estét ünnepi fogadás zárta szülők, tanárok és diákok részvételével.