Tájékoztató a leendő elsősök szülei számára:
február 21. 17 óra
Szóbeli felvételi a gimnáziumba:
február 22. 15 óra
Szóbeli pótfelvételi a gimnáziumba:
március 1. 15 óra
Leendő első osztályosok meghallgatása:
március 5-6. 14:30-17:30 óra
Tájékoztató az etika, ill. hit-és erkölcstan oktatásáról:
március 6. 16:30-17:30
Fogadóóra a felső tagozaton:
március 6. 17 óra
Társas éneklési verseny:
március 7.
Iskolánkban szabadnap:
március 10.
Ünnepi megemlékezés:
március 14.

iskolanyitogato 2017

Iskolai étkezés

Gólyanap a gimnáziumban

golyanap 00003Idén október 12-én, csütörtökön került sor iskolánk hagyományos eseményére, a gólyaavatásra. A program az Országalmánál kezdődött, az ottani játékos feladatok után a 9. és a 12. osztály együtt sétált be az iskolába. Az iskola udvarán a tizenegyedikes diákok már reggeltől készítették a hagyományos közös ebédet, a bográcsos pörköltet. A gólyaavatás a tornateremben zajlott fél 12-től. A szokásos mókás feladatokat a gimnázium osztályai állították össze, a tizenkettedikesek „eskették fel” a gólyákat iskolánk hagyományaira. A finom ebédet csodálatos napsütésben közösen fogyasztották el tanárok és diákok az udvaron. A nap eseményei örömet szereztek a fiataloknak, a közösség épülésére szolgáltak.