A 7. évfolyam Határtalanul! programja:
május 15-18.
Országos idegen nyelvi mérés (6. és 8. évfolyam):
május 16.
Országos kompetenciamérés (6. és 8. évfolyam):
május 23.
Alba Regia Nemzetközi Kórusfesztivál:
május 24-27.
Tanítás nélküli munkanap:
május 26.
A 7. évfolyam témanapja:
június 4.
A 8. évfolyam ballagása:
június 15. 10 óra
Tanévzáró ünnepély:
június 21. 17 óra
Beiratkozás a 9. osztályba:
június 22. 9-11 óra

Gólyanap a gimnáziumban

golyanap 00003Idén október 12-én, csütörtökön került sor iskolánk hagyományos eseményére, a gólyaavatásra. A program az Országalmánál kezdődött, az ottani játékos feladatok után a 9. és a 12. osztály együtt sétált be az iskolába. Az iskola udvarán a tizenegyedikes diákok már reggeltől készítették a hagyományos közös ebédet, a bográcsos pörköltet. A gólyaavatás a tornateremben zajlott fél 12-től. A szokásos mókás feladatokat a gimnázium osztályai állították össze, a tizenkettedikesek „eskették fel” a gólyákat iskolánk hagyományaira. A finom ebédet csodálatos napsütésben közösen fogyasztották el tanárok és diákok az udvaron. A nap eseményei örömet szereztek a fiataloknak, a közösség épülésére szolgáltak.