Nyári ügyeleti napok:
Tanévnyitó ünnepély:
szeptember 3. 8 óra

Csibeavató

csibenap 00011Ezen a napsütéses októberi délutánon is remekül szórakoztak általános iskolásaink: színes programon avatták fel a felső tagozat legnagyobbjai a tagozat legkisebbjeit. A két csibeosztály fergeteges táncát változatos, tréfás és kreatív feladatok követték, melyek megoldásakor nemcsak a gyerekek ügyességére és eszességére, hanem együttműködésére is szükség volt. A feladatok megoldása után a nyolcadikosoktól ajándékba kapott, felsőssé fogadó emléklap, valamint a nagyok által készített meglepetés-sütemény nagyon jólesett az ötödikeseknek. A nagyszerűen sikerült napot a hagyományosan népszerű diszkó zárta.