A 7. évfolyam Határtalanul! programja:
május 15-18.
Országos idegen nyelvi mérés (6. és 8. évfolyam):
május 16.
Országos kompetenciamérés (6. és 8. évfolyam):
május 23.
Alba Regia Nemzetközi Kórusfesztivál:
május 24-27.
Tanítás nélküli munkanap:
május 26.
A 7. évfolyam témanapja:
június 4.
A 8. évfolyam ballagása:
június 15. 10 óra
Tanévzáró ünnepély:
június 21. 17 óra
Beiratkozás a 9. osztályba:
június 22. 9-11 óra

Csibeavató

csibenap 00011Ezen a napsütéses októberi délutánon is remekül szórakoztak általános iskolásaink: színes programon avatták fel a felső tagozat legnagyobbjai a tagozat legkisebbjeit. A két csibeosztály fergeteges táncát változatos, tréfás és kreatív feladatok követték, melyek megoldásakor nemcsak a gyerekek ügyességére és eszességére, hanem együttműködésére is szükség volt. A feladatok megoldása után a nyolcadikosoktól ajándékba kapott, felsőssé fogadó emléklap, valamint a nagyok által készített meglepetés-sütemény nagyon jólesett az ötödikeseknek. A nagyszerűen sikerült napot a hagyományosan népszerű diszkó zárta.