Zenei világnap:
október 1. 18 óra, Alba Regia Sportcsarnok
Ifjúsági hangverseny első előadása:
október 8. 13:30 óra
Fogadóóra a felső tagozaton:
október 9. 17 óra
Csibebuli:
október 19.
Az őszi szünet előtti utolsó tanítási nap:
október 26.

Honvédelmi csapatversenyen a 6. évfolyam tagjai

honvedelmi v 00004Régóta kapunk meghívást a hagyományosan szeptember végén rendezett honvédelmi versenyre, melyen négyfős, felső tagozatos csapatok vetélkednek. Idén iskolánkat Radics Dorka, Simonyi Bogi, Kenessey Dávid és Karker Olivér képviselték a 6. évfolyamról. A Palotavárosi-tavak kellemes környezete, a simogató napsütés csodás hátteret jelentett a változatos, érdekes, ugyanakkor kihívást is jelentő feladatokhoz. Morzézás, lövészet, elsősegélynyújtás, gázálarcos útkeresés és további rengeteg ötletes fizikai és logikai feladványt tartalmazó állomás várt bennünket. Reméljük, jövőre is részt vehetünk a versenyen.