A 7. évfolyam Határtalanul! programja:
május 15-18.
Országos idegen nyelvi mérés (6. és 8. évfolyam):
május 16.
Országos kompetenciamérés (6. és 8. évfolyam):
május 23.
Alba Regia Nemzetközi Kórusfesztivál:
május 24-27.
Tanítás nélküli munkanap:
május 26.
A 7. évfolyam témanapja:
június 4.
A 8. évfolyam ballagása:
június 15. 10 óra
Tanévzáró ünnepély:
június 21. 17 óra
Beiratkozás a 9. osztályba:
június 22. 9-11 óra

Honvédelmi csapatversenyen a 6. évfolyam tagjai

honvedelmi v 00004Régóta kapunk meghívást a hagyományosan szeptember végén rendezett honvédelmi versenyre, melyen négyfős, felső tagozatos csapatok vetélkednek. Idén iskolánkat Radics Dorka, Simonyi Bogi, Kenessey Dávid és Karker Olivér képviselték a 6. évfolyamról. A Palotavárosi-tavak kellemes környezete, a simogató napsütés csodás hátteret jelentett a változatos, érdekes, ugyanakkor kihívást is jelentő feladatokhoz. Morzézás, lövészet, elsősegélynyújtás, gázálarcos útkeresés és további rengeteg ötletes fizikai és logikai feladványt tartalmazó állomás várt bennünket. Reméljük, jövőre is részt vehetünk a versenyen.