Szülő-tanár bál:
február 16.
Játszóház a leendő első osztályosoknak:
február 20. 17 óra
Szóbeli felvételi a 9. osztályba:
február 21. 15 óra
Ifjúsági hangverseny:
február 25. 13:30
Meghallgatás az ének-zene és a dráma tagozatra jelentkezőknek:
március 4-5. 14:30-17:30
Fogadóóra a felső tagozaton:
március 5. 17 óra
Társaséneklési verseny:
március 6.
Szóbeli pótfelvételi a 9. osztályba:
március 7. 15 óra

Honvédelmi csapatversenyen a 6. évfolyam tagjai

honvedelmi v 00004Régóta kapunk meghívást a hagyományosan szeptember végén rendezett honvédelmi versenyre, melyen négyfős, felső tagozatos csapatok vetélkednek. Idén iskolánkat Radics Dorka, Simonyi Bogi, Kenessey Dávid és Karker Olivér képviselték a 6. évfolyamról. A Palotavárosi-tavak kellemes környezete, a simogató napsütés csodás hátteret jelentett a változatos, érdekes, ugyanakkor kihívást is jelentő feladatokhoz. Morzézás, lövészet, elsősegélynyújtás, gázálarcos útkeresés és további rengeteg ötletes fizikai és logikai feladványt tartalmazó állomás várt bennünket. Reméljük, jövőre is részt vehetünk a versenyen.