Szülő-tanár bál:
február 16.
Játszóház a leendő első osztályosoknak:
február 20. 17 óra
Szóbeli felvételi a 9. osztályba:
február 21. 15 óra
Ifjúsági hangverseny:
február 25. 13:30
Meghallgatás az ének-zene és a dráma tagozatra jelentkezőknek:
március 4-5. 14:30-17:30
Fogadóóra a felső tagozaton:
március 5. 17 óra
Társaséneklési verseny:
március 6.
Szóbeli pótfelvételi a 9. osztályba:
március 7. 15 óra

Nyári tábor Gutorföldén

gutorfolde 00028Csodálatos, élményekkel teli öt napot töltött a 6.é osztály augusztusban Gutorföldén és környékén, Zala megyében. A programok között szerepelt a csertalakosi kilátó felkeresése, gyalogtúra Söjtör és a közeli Tófej között, a söjtöri Deák Ferenc Emlékház meglátogatása, kisvasutazás Lentiből Csömödérre, majd tovább Kistolmácsra, végül pihenésként strandolás a lenti fürdőben. A gyerekekkel együtt a felnőttek is remekül érezték magukat, így a kis csapatnak nehezére esett otthagyni a szállásként szolgáló boli erdészházat, a kedves, szívélyes vendéglátást, valamint az éjszakai látogatóként megismert peléket. Folytatás jövőre!

szfvar logo   Képek     Beszámoló