Tájékoztató a leendő elsősök szülei számára:
február 21. 17 óra
Szóbeli felvételi a gimnáziumba:
február 22. 15 óra
Szóbeli pótfelvételi a gimnáziumba:
március 1. 15 óra
Leendő első osztályosok meghallgatása:
március 5-6. 14:30-17:30 óra
Tájékoztató az etika, ill. hit-és erkölcstan oktatásáról:
március 6. 16:30-17:30
Fogadóóra a felső tagozaton:
március 6. 17 óra
Társas éneklési verseny:
március 7.
Iskolánkban szabadnap:
március 10.
Ünnepi megemlékezés:
március 14.

iskolanyitogato 2017

Iskolai étkezés

Nyári tábor Gutorföldén

gutorfolde 00028Csodálatos, élményekkel teli öt napot töltött a 6.é osztály augusztusban Gutorföldén és környékén, Zala megyében. A programok között szerepelt a csertalakosi kilátó felkeresése, gyalogtúra Söjtör és a közeli Tófej között, a söjtöri Deák Ferenc Emlékház meglátogatása, kisvasutazás Lentiből Csömödérre, majd tovább Kistolmácsra, végül pihenésként strandolás a lenti fürdőben. A gyerekekkel együtt a felnőttek is remekül érezték magukat, így a kis csapatnak nehezére esett otthagyni a szállásként szolgáló boli erdészházat, a kedves, szívélyes vendéglátást, valamint az éjszakai látogatóként megismert peléket. Folytatás jövőre!

szfvar logo   Képek     Beszámoló