A 7. évfolyam Határtalanul! programja:
május 15-18.
Országos idegen nyelvi mérés (6. és 8. évfolyam):
május 16.
Országos kompetenciamérés (6. és 8. évfolyam):
május 23.
Alba Regia Nemzetközi Kórusfesztivál:
május 24-27.
Tanítás nélküli munkanap:
május 26.
A 7. évfolyam témanapja:
június 4.
A 8. évfolyam ballagása:
június 15. 10 óra
Tanévzáró ünnepély:
június 21. 17 óra
Beiratkozás a 9. osztályba:
június 22. 9-11 óra

Nyári tábor Gutorföldén

gutorfolde 00028Csodálatos, élményekkel teli öt napot töltött a 6.é osztály augusztusban Gutorföldén és környékén, Zala megyében. A programok között szerepelt a csertalakosi kilátó felkeresése, gyalogtúra Söjtör és a közeli Tófej között, a söjtöri Deák Ferenc Emlékház meglátogatása, kisvasutazás Lentiből Csömödérre, majd tovább Kistolmácsra, végül pihenésként strandolás a lenti fürdőben. A gyerekekkel együtt a felnőttek is remekül érezték magukat, így a kis csapatnak nehezére esett otthagyni a szállásként szolgáló boli erdészházat, a kedves, szívélyes vendéglátást, valamint az éjszakai látogatóként megismert peléket. Folytatás jövőre!

szfvar logo   Képek     Beszámoló