Tájékoztató a leendő elsősök szülei számára:
február 21. 17 óra
Szóbeli felvételi a gimnáziumba:
február 22. 15 óra
Szóbeli pótfelvételi a gimnáziumba:
március 1. 15 óra
Leendő első osztályosok meghallgatása:
március 5-6. 14:30-17:30 óra
Tájékoztató az etika, ill. hit-és erkölcstan oktatásáról:
március 6. 16:30-17:30
Fogadóóra a felső tagozaton:
március 6. 17 óra
Társas éneklési verseny:
március 7.
Iskolánkban szabadnap:
március 10.
Ünnepi megemlékezés:
március 14.

iskolanyitogato 2017

Iskolai étkezés

Finnországból kapott új bútorokat iskolánk

finnorszagJúlius végén érkezett meg az a szállítmány, melyet Gazdag Béla, -egykori ének-zeneis,- néptáncos, néptánctanár, örökös Aranysarkantyús táncos ajánlott fel iskolánknak. Gazdag Béla jelenleg Hollolában él, az ottani iskola jó állapotban lévő, lecserélt padjait és székeit ajándékozta régi iskolájának. A szétszerelést és a szállítást kellett itthonról megoldani.

Igazgató úr köszönetét fejezte ki Gazdag Bélának, az Eurowind Kft. vezetőinek, Téglás Tamásnak és Massimiliano Benattinak, valamint dr. Cser-Palkovics András polgármesternek a szállításban nyújtott támogatásért. Ezekkel a padokkal öt osztályterem berendezése újulhat meg.