Zenei világnap:
október 1. 18 óra, Alba Regia Sportcsarnok
Ifjúsági hangverseny első előadása:
október 8. 13:30 óra
Fogadóóra a felső tagozaton:
október 9. 17 óra
Csibebuli:
október 19.
Az őszi szünet előtti utolsó tanítási nap:
október 26.

Finnországból kapott új bútorokat iskolánk

finnorszagJúlius végén érkezett meg az a szállítmány, melyet Gazdag Béla, -egykori ének-zeneis,- néptáncos, néptánctanár, örökös Aranysarkantyús táncos ajánlott fel iskolánknak. Gazdag Béla jelenleg Hollolában él, az ottani iskola jó állapotban lévő, lecserélt padjait és székeit ajándékozta régi iskolájának. A szétszerelést és a szállítást kellett itthonról megoldani.

Igazgató úr köszönetét fejezte ki Gazdag Bélának, az Eurowind Kft. vezetőinek, Téglás Tamásnak és Massimiliano Benattinak, valamint dr. Cser-Palkovics András polgármesternek a szállításban nyújtott támogatásért. Ezekkel a padokkal öt osztályterem berendezése újulhat meg.