Nyári ügyeleti napok:
Tanévnyitó ünnepély:
szeptember 3. 8 óra

Elballagott a 12. osztály

IMG 8384Idén május 4-én, péntek délután búcsúztatta iskolánk a végzős diákjait. A fiatalok körbejárták egykori tantermeiket, majd az iskola udvarán megtartott ballagási ünnepség keretében vettek búcsút osztályfőnöküktől, Feke Mariann tanárnőtől, tanáraiktól és diáktársaiktól. A 12. osztály nevében Kajári Klaudia gondolataival Stefanik Cintia mondott köszönetet a gimnáziumi évekért, majd Gyarmati Gergely elevenítette fel beszédében az iskolai emlékeket. A gimnazisták a 11. osztályos Rosta Dániel szavaival búcsúztak a ballagó diákoktól. Az elhangzott beszédeken túl szavalatok és kórusművek tették emlékezetessé végzőseink ballagását.

Kedves Tizenkettedikesek, az érettségi vizsgákhoz sok sikert kívánunk!

Képek                          Búcsúbeszédek